V mesecu aprilu poteka razstava našega društva v prostorih MOL na Mačkovi ulici. Ta razstava je namenjena vsem, ki jih zanima delo in trud pridnih rok naših ustvarjalk in  ustvarjalcev. Letos mineva 40 let delovanja našega društva, zato smo se še posebej potrudili in pripravili razstavo vredno ogleda. Na otvoritveni slovesnosti nas je pozdravil tudi župan mesta Ljubljane, g. Zoran Janković. Ob tej priliki bi se radi zahvalili MOL-u, da nam je ponudil prostor, kjer vam lahko razkažemo naša ustvarjena dela, ki smo jih s trudom in veseljem krojili skozi celo leto pod vodstvom naše mentorice Barbare Gvardjančič. Želimo si, da bi razstava na vas delovala  pozitivno in da bi z razstave odšli z lepimi vtisi in prijetnimi občutki.

Razstava ročnih del 2014