V torek 30. maja se je v Mostah na ploščadi pred TE- TOL- om odvijalo prijetno srečanje. Predstavili so se  društva, organizacije, klubi, posamezniki, ustanove ter zavodi iz območja naše četrtne skupnosti.

Na prireditvi je sodelovalo tudi naše društvo, kjer smo se predstavili z  izdelki ročnih del, publikacijami in dejavnostmi našega društva. Med nastopajočimi  pa so bili tudi pevci našega društva. Zapeli so dve lepi narodni pesmi in poželi velik aplavz. Na naši stojnici so si mimoidoči lahko ogledali prelepe izdelke in se posladkali z domačimi dobrotami, ki so jih pripravile Mojca, Marija in Alenka. Ob zanimivem programu je čas hitro mineval in na koncu smo bili vsi zadovoljni, tako organizatorji kakor tudi vsi, ki so se predstavljali.

Dan sosedov, Moste 2017